GLAS OCH KERAMIK / Figuriner / Figuriner 5395142
nr 539 5142
Figuriner
2 st W Lindström Rörstrand, höjd: 20-22 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 1 september 2008
kl 17:45:54
300 kr
350 kr
450 kr
550 kr